Mesaj gönder
Ana sayfa

Shenzhen Yunlianxin Technology Co., Ltd şirket Profili

şirket Profili

Shenzhen Yunlianxin Technology Co., Ltd. 2014 yılında kurulmuştur. Kendini Nesnelerin İnterneti'nin yenilik trendini desteklemeye ve sürekli olarak daha yüksek performanslı ve rekabetçi endüstriyel ürünler yaratmaya adamış bir şirkettir.
Yunlianxin'in 2014'teki resmi satışlarından bu yana, oldukça çeşitli başarılı terminal ürünleri biriktirdi: kablosuz yönlendiriciler, 4G/5G yönlendiriciler, seri port sunucuları, IoT yongaları, Ethernet'e seri port, Modbus ağ geçidi, seri port gibi Wifi, 2G /3G/4G/5GDTU, N2N, P2P uzak G/Ç denetleyicileri, optik anahtarlar ve çeşitli endüstriyel arayüz dönüştürücüler.Çeşitli IoT özelleştirme projeleri sağlayabilir ve satın alma ekipmanı özelleştirme, IoT iletişim protokolü tasarımı ve IoT çözüm seçiminde temel avantajlara sahiptir.Temel olarak kablosuz iletişim ekipmanı, 4G/5G çoklu bağlantı toplama teknolojisi, 4G/5G çoklu kart toplama teknolojisi, çoklu ağ bağlantı toplama, kablosuz wifi modülü, frekans dönüştürme WiFi, düşük frekanslı WiFi, düşük frekanslı WiFi, kablosuz ağ içerir ad hoc ağ.Geniş bant kablosuz ağ teknolojisi.Esas olarak çeşitli kablosuz ekipman biçimleri tasarlar ve geliştirir ve yangından korunma ve orman yangınından korunma dahil olmak üzere çeşitli özel uygulamalar için uygun maliyetli bir çözüm sunar.Ana uygulama teknolojileri, 4G/5G video iletimi, drone canlı yayını, kablosuz video canlı yayın terminali, 4G/5G çoklu kart birleştirme teknolojisi desteği, 4G/5G çoklu kart birleştirme teknolojisi video canlı yayın uygulaması sağlayın.

 

Verimli ve güvenilir üretim süreçleri sağlamamıza olanak tanıyan kendi üretim hattımız ile araştırma ve geliştirme odaklı bir üretim işletmesiyiz.Ayrıca, müşterilerimize en yüksek kalitede satış sonrası hizmetler sunmaktan, ihtiyaçlarının azami profesyonellik ve özenle karşılanmasını sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2021 5G çoklu kart toplama yönlendiricisi, openlink-5G ağ geçidi, 5G yönlendirme ağ geçidi yerel çözümü.
2020 IPQ6010/IPQ6018 Kablosuz wifi6(AX) Yönlendirici 5G Endüstriyel Yönlendirici CPE
2019 Intel X86 SD-WAN Ağ Geçidi, birden fazla 4G endüstriyel yönlendirici.
2018 yılında, 4G çoklu kart çoklu ağ toplama yönlendiricileri başarıyla pazara sunuldu ve dünya çapında 20'den fazla ülke ve bölgeye satıldı.
2017 yılında Qualcomm SOC IPQ4029 IPQ8064 Endüstriyel Rota Kablosuz Yönlendirici kabul edildi.
2016 yılında, MT7621 çift bantlı kablosuz yönlendirici geliştirildi ve QCA4531 kullanılarak endüstriyel sınıf 4G kablosuz yönlendirici tasarlandı ve geliştirildi.
2015 yılında MT7628 modülü ve ESP8266 modülü başarıyla pazara sunulmuştur.2014 yılında şirket kuruldu ve kablosuz iletişim veri iletiminin araştırma ve geliştirilmesine yatırım yapmaya başladı.

Shenzhen Yunlianxin Technology Co., Ltd Shenzhen Yunlianxin Technology Co., Ltd Shenzhen Yunlianxin Technology Co., Ltd
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : HIZLI

No. Çalışanları : >100

Yıllık satış : 5,000,000-10,000,000

Yıl kurulan : 2014

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhen Yunlianxin Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Yunlianxin Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Yunlianxin Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Yunlianxin Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Yunlianxin Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Yunlianxin Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Yunlianxin Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Yunlianxin Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Yunlianxin Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Yunlianxin Technology Co., Ltd Sertifikalar