Ana sayfa

Shenzhen Aleka Wireless Technology Co., Ltd

şirket Profili
Shenzhen Aleka Technology Co, Ltd kablosuz iletişim terminali ürünleri ile küresel müşterilere sunmak için kablosuz iletişim ve IOT uygulama alanlarına odaklanır ve Ar-Ge, üretim ve pazarlama 4G kablosuz modüller, 4G mifi yönlendiriciler, dongles, CPE, vb entegre , Kablosuz iletişim modülleri ve IOT çözümleri yanı sıra kablosuz mobil terminallerin ODM hizmeti.

Firmamız, ZTE, Yulong, TCL ve diğer şirketlerde eski yazılım ve donanım mühendislerinden oluşan bir çekirdek geliştirme ekibine sahiptir ve% 8'den fazla kablosuz iletişim Ar-Ge deneyimine sahip ve kablosuz iletişim Ar-Ge çekirdek teknolojilerini kavrayarak% 90'dan fazla Ar-Ge personeli bulunmaktadır; Ar-Ge ekibimiz, 2G, 3G ve 4G de dahil olmak üzere pek çok platformun AR-GE ve tasarım tecrübesini biriktirmiş ve teknik gücü ile ürün kalitesini ve ODM hizmetini sağlamıştır.

Tamamen sahip olunan bir üretici olan Shenzhen Wangheng Technology Co., Ltd., Aleka Teknoloji ürünlerinin üretim değişiminde uzmanlaşmıştır. Bu arada, Aleka Teknoloji'nin Aleka Teknoloji'nin verimliliğini büyük ölçüde geliştiren 8 dış kaynak üreticisi bulunmaktadır. Aleka Technology'nin ürünleri Avrupa, Güneydoğu Asya, Güney Asya ve diğer ülkelerdeki pazardaki atılımlar yapmış ve birçok ülkede pazarlama kanalları kurmuştur.

Aleka Technology, orijinal ürün pazarına ve güçlü teknik gücüne dayanan ürün yeniliğine ve doğru hizmete, böylece var olan pazarı daha da sağlamlaştırmaya, ortaya çıkan pazar alanını geliştirmeye ve tüm dünyadaki yeni teknolojileri ve yeni kablosuz iletişim uygulamalarını yaymaya adamıştır.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Shenzhen Aleka Wireless Technology Co., Ltd
1
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

No. Çalışanları : 50~100

Yıl kurulan : 2012

İhracat p.c : < 10%